1N5948AP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5948AP/TR12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1N5948AP/TR12
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL
Datasheety: 1N5948AP/TR12.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace 1N5948AP/TR12
Part Number 1N5948AP/TR12 Výrobce Microsemi
Popis DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 6894 pcs Datový list 1N5948AP/TR12.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 91V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.2V @ 200mA
Tolerance ±10% Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série - Power - Max 1.5W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial
Provozní teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Impedance (Max) (ZZT) 200 Ohms Detailní popis Zener Diode 91V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Proud - zpìtný únikový @ Vr 1µA @ 69.2V Číslo základní části 1N5948