APT45GP120BG
MicrosemiMicrosemi
APT45GP120BG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT45GP120BG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 1200V 100A 625W TO247
Datasheety: 1.APT45GP120BG.pdf2.APT45GP120BG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT45GP120BG
Part Number APT45GP120BG Výrobce Microsemi
Popis IGBT 1200V 100A 625W TO247 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5112 pcs Datový list 1.APT45GP120BG.pdf2.APT45GP120BG.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1200V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 3.9V @ 15V, 45A
Zkušební podmínky 600V, 45A, 5 Ohm, 15V Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C 18ns/102ns
přepínání energie 900µJ (on), 904µJ (off) Dodavatel zařízení Package TO-247 [B]
Série POWER MOS 7® Power - Max 625W
Obal Tube Paket / krabice TO-247-3
Ostatní jména APT45GP120BGMI
APT45GP120BGMI-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT PT Gate Charge 185nC
Detailní popis IGBT PT 1200V 100A 625W Through Hole TO-247 [B] Aktuální - sběratel Pulsní (ICM) 170A
Proud - Collector (Ic) (Max) 100A