APTGT150A120D1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTGT150A120D1G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace APTGT150A120D1G
Part Number APTGT150A120D1G Výrobce Microsemi
Popis IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4337 pcs Datový list
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1200V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.1V @ 15V, 150A
Dodavatel zařízení Package D1 Série -
Power - Max 700W Paket / krabice D1
Provozní teplota - NTC termistor No
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 10.8nF @ 25V
Vstup Standard Typ IGBT Trench Field Stop
Detailní popis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 220A 700W Chassis Mount D1 Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 4mA
Proud - Collector (Ic) (Max) 220A Konfigurace Half Bridge