APTGT150DU170G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTGT150DU170G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP6
Datasheety: 1.APTGT150DU170G.pdf2.APTGT150DU170G.pdf
  • Zpráva
Specifikace APTGT150DU170G
Part Number APTGT150DU170G Výrobce Microsemi
Popis IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP6 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5760 pcs Datový list 1.APTGT150DU170G.pdf2.APTGT150DU170G.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1700V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.4V @ 15V, 150A
Dodavatel zařízení Package SP6 Série -
Power - Max 890W Paket / krabice SP6
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 13.5nF @ 25V
Vstup Standard Typ IGBT Trench Field Stop
Detailní popis IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 1700V 250A 890W Chassis Mount SP6 Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 350µA
Proud - Collector (Ic) (Max) 250A Konfigurace Dual, Common Source