MASMCGLCE11AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCGLCE11AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Datasheety: MASMCGLCE11AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
109 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCGLCE11AE3
Part Number MASMCGLCE11AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 9104 pcs Datový list MASMCGLCE11AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 11V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 18.2V
Napětí - porucha (Min) 12.2V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-5851
1086-5851-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 82A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz