MASMLG170CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMLG170CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Datasheety: MASMLG170CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
111 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMLG170CA
Part Number MASMLG170CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 170V 275V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 10180 pcs Datový list MASMLG170CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 170V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 275V
Napětí - porucha (Min) 189V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-6254
1086-6254-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 11A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMLG170A
MASMLG170A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Na skladě: 9457 pcs
Stažení: MASMLG170A.pdf
RFQ
MASMLG17AE3
MASMLG17AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
Na skladě: 12248 pcs
Stažení: MASMLG17AE3.pdf
RFQ
MASMLG170CAE3
MASMLG170CAE3