MASMLJ64CA
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ64CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMLJ64CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Datasheety: MASMLJ64CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
114 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMLJ64CA
Part Number MASMLJ64CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 9718 pcs Datový list MASMLJ64CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 64V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 103V
Napětí - porucha (Min) 71.1V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-6526
1086-6526-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 29.2A