MSMBG22AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG22AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMBG22AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
Datasheety: MSMBG22AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
782 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMBG22AE3
Part Number MSMBG22AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 82215 pcs Datový list MSMBG22AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 22V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 35.5V
Napětí - porucha (Min) 24.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-7870
1086-7870-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 16.9A Kapacitní @ Frekvence -