MSMBG33AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG33AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMBG33AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO215AA
Datasheety: MSMBG33AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
782 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMBG33AE3
Part Number MSMBG33AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 72767 pcs Datový list MSMBG33AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 33V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.3V
Napětí - porucha (Min) 36.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-7900
1086-7900-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 11.3A Kapacitní @ Frekvence -