MSMBJ18A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ18A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMBJ18A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Datasheety: MSMBJ18A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
848 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMBJ18A
Part Number MSMBJ18A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 96384 pcs Datový list MSMBJ18A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 18V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V
Napětí - porucha (Min) 20V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AA, SMB Ostatní jména 1086-8055
1086-8055-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 20.5A Kapacitní @ Frekvence -