MGJ6Q24P24MC-R7
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6Q24P24MC-R7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MGJ6Q24P24MC-R7
Výrobce / značka: Murata Power Solutions
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W
Datasheety: MGJ6Q24P24MC-R7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace MGJ6Q24P24MC-R7
Part Number MGJ6Q24P24MC-R7 Výrobce Murata Power Solutions
Popis DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4565 pcs Datový list MGJ6Q24P24MC-R7.pdf
Napětí - Výstup 3 24V Napětí - Výstup 2 24V
Napětí - Výstup 1 24V Napětí - Izolace 5.2kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 1.74" L x 0.89" W x 0.56" H (44.1mm x 22.6mm x 14.1mm) Série MGJ6
Příkon (W) 6W Obal Original-Reel®
Paket / krabice 11-SMD Module Ostatní jména 811-3266-6
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet výstupů 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP, UVLO
Účinnost 85% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 4 Output 24V 24V 24V 42mA, 42mA, 42mA, 125mA 18V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 42mA, 42mA, 42mA, 125mA Aplikace ITE (Commercial), Medical