MPDTY013S
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MPDTY013S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPDTY013S
Výrobce / značka: Murata Power Solutions
Popis produktu DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Datasheety: MPDTY013S.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPDTY013S
Part Number MPDTY013S Výrobce Murata Power Solutions
Popis DC DC CONVERTER 1.5V 9W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3038 pcs Datový list MPDTY013S.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 1.5V Napětí - vstup (Min) 3V
Napětí - vstup (Max) 3.63V Typ Non-Isolated PoL Module
Velikost / Rozměry 1.30" L x 0.23" W x 0.94" H (33.0mm x 5.8mm x 24.0mm) Série MPDTY
Příkon (W) 9W Obal Bulk
Paket / krabice 12-SIP Module Ostatní jména 490-4547
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce UVLO
Účinnost 93% Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 6A 3V - 3.63V Input
Proud - výstup (Max) 6A Aplikace ITE (Commercial)