FBA06T12H
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FBA06T12H
Výrobce / značka: NMB Technologies Corp.
Popis produktu FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Datasheety: 1.FBA06T12H.pdf2.FBA06T12H.pdf3.FBA06T12H.pdf
  • Zpráva
Specifikace FBA06T12H
Part Number FBA06T12H Výrobce NMB Technologies Corp.
Popis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6234 pcs Datový list 1.FBA06T12H.pdf2.FBA06T12H.pdf3.FBA06T12H.pdf
Šířka 15.00mm Hmotnost 0.111 lb (50.35g)
Rozsah napětí 7 ~ 13.8VDC Napětí - Jmenovitá 12VDC
Ukončení 2 Wire Leads statický tlak 0.187 in H2O (46.6 Pa)
Velikost / Rozměry Square - 60mm L x 60mm H Série FBA
RPM 4200 RPM Příkon (W) 1.74W
Ostatní jména FBA 06T12H
FBA-06T12H
P9725
Provozní teplota 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hluk 32.0 dB Materiál - Frame -
Materiál - Čepel - Životnost @ Temp. -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Typ ventilátoru Tubeaxial
Jmenovitá hodnota proudu 0.145A Typ ložiska Hydro-wave (HWB)