LGG2P561MELA30
NichiconNichicon
LGG2P561MELA30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LGG2P561MELA30
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Datasheety: 1.LGG2P561MELA30.pdf2.LGG2P561MELA30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LGG2P561MELA30
Part Number LGG2P561MELA30 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 14760 pcs Datový list 1.LGG2P561MELA30.pdf2.LGG2P561MELA30.pdf
Napětí - Jmenovitá 220V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.45A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.175A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-8142
LGG2P561MELA30-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 560µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF