LGL2W391MELB40
NichiconNichicon
LGL2W391MELB40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LGL2W391MELB40
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.LGL2W391MELB40.pdf2.LGL2W391MELB40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LGL2W391MELB40
Part Number LGL2W391MELB40 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8628 pcs Datový list 1.LGL2W391MELB40.pdf2.LGL2W391MELB40.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série LGL Ripple Current @ Low Frequency 1.28A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.8304A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-7531
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 390µF