LKG1V153MESCBK
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LKG1V153MESCBK
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP IN
Datasheety: LKG1V153MESCBK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace LKG1V153MESCBK
Part Number LKG1V153MESCBK Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP IN Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 19706 pcs Datový list LKG1V153MESCBK.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série LKG Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapacitní 15000µF