LLG2W821MELC50
NichiconNichicon
LLG2W821MELC50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LLG2W821MELC50
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.LLG2W821MELC50.pdf2.LLG2W821MELC50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace LLG2W821MELC50
Part Number LLG2W821MELC50 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8800 pcs Datový list 1.LLG2W821MELC50.pdf2.LLG2W821MELC50.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série LLG Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.29A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 820µF Aplikace General Purpose