LLS1E333MELC
NichiconNichicon
LLS1E333MELC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LLS1E333MELC
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP
Datasheety: 1.LLS1E333MELC.pdf2.LLS1E333MELC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LLS1E333MELC
Part Number LLS1E333MELC Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 19389 pcs Datový list 1.LLS1E333MELC.pdf2.LLS1E333MELC.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série LLS Ripple Current @ Low Frequency 6.75A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 7.7625A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-7263
LLS1E333MELC-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 33000µF