QXK2E223KTP7FG
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: QXK2E223KTP7FG
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Datasheety: 1.QXK2E223KTP7FG.pdf2.QXK2E223KTP7FG.pdf3.QXK2E223KTP7FG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace QXK2E223KTP7FG
Part Number QXK2E223KTP7FG Výrobce Nichicon
Popis CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS
Napìtí - DC 250V Napìtí - AC 125V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.433" L x 0.173" W (11.00mm x 4.40mm) Série QXK
hodnocení - Paket / krabice Radial
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Výška - Sedící (Max) 0.532" (13.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Metallized
Detailní popis 0.022µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial kapacitní 0.022µF