UBX1V101MPL1TD
NichiconNichicon
UBX1V101MPL1TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UBX1V101MPL1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.UBX1V101MPL1TD.pdf2.UBX1V101MPL1TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UBX1V101MPL1TD
Part Number UBX1V101MPL1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 183277 pcs Datový list 1.UBX1V101MPL1TD.pdf2.UBX1V101MPL1TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UBX Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 400mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-13219-3
UBX1V101MPD1TD
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapacitní 100µF