UCD0J330MCL1GS
NichiconNichicon
UCD0J330MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCD0J330MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD
Datasheety: 1.UCD0J330MCL1GS.pdf2.UCD0J330MCL1GS.pdf3.UCD0J330MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCD0J330MCL1GS
Part Number UCD0J330MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série UCD Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 160mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 700 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 33µF