UCL1C470MCL6GS
NichiconNichicon
UCL1C470MCL6GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCL1C470MCL6GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.UCL1C470MCL6GS.pdf2.UCL1C470MCL6GS.pdf3.UCL1C470MCL6GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCL1C470MCL6GS
Part Number UCL1C470MCL6GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série UCL Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 240mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 493-3916-1
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 360 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose