UCZ1V100MCS1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCZ1V100MCS1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.UCZ1V100MCS1GS.pdf2.UCZ1V100MCS1GS.pdf3.UCZ1V100MCS1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCZ1V100MCS1GS
Part Number UCZ1V100MCS1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série UCZ Ripple Current @ Low Frequency 34.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 69mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 1.6 Ohm @ 100kHz
Detailní popis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.6 Ohm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C kapacitní 10µF