UPH2G121MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPH2G121MHD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.UPH2G121MHD.pdf2.UPH2G121MHD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPH2G121MHD
Part Number UPH2G121MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 31564 pcs Datový list 1.UPH2G121MHD.pdf2.UPH2G121MHD.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série UPH Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.2A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 120µF Aplikace General Purpose