UPS2DR47MED1TA
NichiconNichicon
UPS2DR47MED1TA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPS2DR47MED1TA
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.UPS2DR47MED1TA.pdf2.UPS2DR47MED1TA.pdf3.UPS2DR47MED1TA.pdf4.UPS2DR47MED1TA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPS2DR47MED1TA
Part Number UPS2DR47MED1TA Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série UPS Ripple Current @ Low Frequency 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 19.2mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 0.47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 0.47µF Aplikace General Purpose