UPW1C122MPH
NichiconNichicon
UPW1C122MPH Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPW1C122MPH
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.UPW1C122MPH.pdf2.UPW1C122MPH.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace UPW1C122MPH
Part Number UPW1C122MPH Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 6194 pcs Datový list 1.UPW1C122MPH.pdf2.UPW1C122MPH.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.224A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.44A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedance 45 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 1200µF