USP1C100MDD1TP
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: USP1C100MDD1TP
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.USP1C100MDD1TP.pdf2.USP1C100MDD1TP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace USP1C100MDD1TP
Part Number USP1C100MDD1TP Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 802988 pcs Datový list 1.USP1C100MDD1TP.pdf2.USP1C100MDD1TP.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série USP Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 45mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose