UUD1H4R7MCL1GS
NichiconNichicon
UUD1H4R7MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UUD1H4R7MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.UUD1H4R7MCL1GS.pdf2.UUD1H4R7MCL1GS.pdf3.UUD1H4R7MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UUD1H4R7MCL1GS
Part Number UUD1H4R7MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série UUD Ripple Current @ Low Frequency 42.5mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-2297-1 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 1.52 Ohms
Výška - Sedící (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 4.7µF