UUT1HR22MCL1GS
NichiconNichicon
UUT1HR22MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UUT1HR22MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.UUT1HR22MCL1GS.pdf2.UUT1HR22MCL1GS.pdf3.UUT1HR22MCL1GS.pdf
  • Zpráva
Specifikace UUT1HR22MCL1GS
Part Number UUT1HR22MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5333 pcs Datový list 1.UUT1HR22MCL1GS.pdf2.UUT1HR22MCL1GS.pdf3.UUT1HR22MCL1GS.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série UUT Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.9mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Original-Reel® Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-6259-6 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 0.22µF Aplikace General Purpose