UVZ2E4R7MPH
NichiconNichicon
UVZ2E4R7MPH Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UVZ2E4R7MPH
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: 1.UVZ2E4R7MPH.pdf2.UVZ2E4R7MPH.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace UVZ2E4R7MPH
Part Number UVZ2E4R7MPH Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 5460 pcs Datový list 1.UVZ2E4R7MPH.pdf2.UVZ2E4R7MPH.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UVZ Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 62.4mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 4.7µF Aplikace General Purpose