UWD0J102MCL1GS
NichiconNichicon
UWD0J102MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UWD0J102MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Datasheety: 1.UWD0J102MCL1GS.pdf2.UWD0J102MCL1GS.pdf3.UWD0J102MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace UWD0J102MCL1GS
Part Number UWD0J102MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UWD Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 670mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 493-9633-1
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 90 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose