KMG35VB331M10X12LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG35VB331M10X12LL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KMG35VB331M10X12LL
Výrobce / značka: Nippon Chemi-Con
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace KMG35VB331M10X12LL
Part Number KMG35VB331M10X12LL Výrobce Nippon Chemi-Con
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 6438 pcs Datový list
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série KMG Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 525mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 703 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 703 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF