| Part Number | 174-E50-211-141 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující |
| Dostupné množství | 4970 pcs | Datový list | 174-E50-211-141.pdf |
| Wire Gauge | - | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Shell Size, Layout Connector | 5 (DD, D) |
| Shell Materiál, Finish | Steel, Yellow Chromate Plated | Série | 174-E |
| Provozní teplota | -50°C ~ 100°C | Počet řádků | 3 |
| Počet poloh | 50 | Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| příruba Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) | Funkce | Mounting Brackets |
| Detailní popis | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |
| Typ kontaktu | Signal | Materiál kontaktu | - |
| Kontaktní formulář | Machined | Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold | Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | D-Sub | Barva | White |
| Spacing Spacing | 0.370" (9.40mm) |