180-M26-113R031
NorCompNorComp
180-M26-113R031 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 180-M26-113R031
Výrobce / značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Datasheety: 180-M26-113R031.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Zpráva
Specifikace 180-M26-113R031
Part Number 180-M26-113R031 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15321 pcs Datový list 180-M26-113R031.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated Série 180-M, M Series
Obal Tray Ostatní jména 180-M2631DMN
180M26113R031
Provozní teplota -50°C ~ 125°C Počet řádků 3
Počet poloh 26 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polyamide (PA9T), Nylon 9T příruba Feature Mating Side (4-40)
Funkce Grounding Indents, Shielded Detailní popis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal