191-015-213L571
NorCompNorComp
NorComp
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 191-015-213L571
Výrobce / značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Datasheety: 1.191-015-213L571.pdf2.191-015-213L571.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
70 pcs
  • Zpráva
Specifikace 191-015-213L571
Part Number 191-015-213L571 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 30293 pcs Datový list 1.191-015-213L571.pdf2.191-015-213L571.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated Série 191
Obal Tray Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polyester Thermoplastic příruba Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Funkce Board Lock, Shielded Detailní popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Phosphor Bronze Kontaktní formulář -
Kontakt Finish Tloušťka Flash Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
191-015-223R571
191-015-223R571
Výrobci: NorComp
Popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Na skladě: 17769 pcs
Stažení: 191-015-223R571.pdf
RFQ
191-015-213L551
191-015-213L551
Výrobci: NorComp
Popis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Na skladě: 40050 pcs
Stažení: 191-015-213L551.pdf
RFQ
Popis: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Stažení: 191-025-113-001.pdf
Stažení: 191-015-213-571.pdf
191-015-213L561
191-015-213L561
Stažení: 191-015-213L561.pdf
191-015-223R001
191-015-223R001
Stažení: 191-015-223R001.pdf
191-015-213L001
191-015-213L001
Stažení: 191-015-213L001.pdf
191-015-213L591
191-015-213L591
Stažení: 191-015-213L591.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%