GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18
Výrobce / značka: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Popis produktu LED WHT DIFF 2700K 300MA SMD
Datasheety: GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18
Part Number GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18 Výrobce OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Popis LED WHT DIFF 2700K 300MA SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 47854 pcs Datový list GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18.pdf
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 38V Úhel pohledu 120°
Tepelná odolnost obalu 1.8°C/W Dodavatel zařízení Package SMD
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Série DURIS® S 10
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2828 (7070 Metric)
Ostatní jména GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1
GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18-ND
Q65111A7553
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Lumenů / Watt @ Current - Test 119 lm/W
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm)
Flux @ 85 ° C, proudový test - Flux @ 25 ° C, proudový test 1355 lm (1210 lm ~ 1500 lm)
Detailní popis LED Lighting DURIS® S 10 White, Warm 2700K 38V 300mA 120° 2828 (7070 Metric) Aktuální - Test 300mA
Proud - Max 400mA Barva White, Warm