CMU5001E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CMU5001E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR
Datasheety: CMU5001E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace CMU5001E
Part Number CMU5001E Výrobce Ohmite
Popis POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4826 pcs Datový list CMU5001E.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky Solder Lug
teplotní koeficient - Kužel Linear
Velikost - Tělo Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm) Série CMU
Otáčení 312° odporového materiálu Carbon
Odpor (Ohm) 50 Příkon (W) 2W
Obal Bulk Ostatní jména OHCMU5001E
OHCMU5001E-ND
Počet závitů 1 Počet gangů 1
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 50 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Pouzdro závitu 3/8-32 Postaven v přepínači None
Typ úpravy User Defined Pohon Type Round
Pohon Délka 0.875" (22.23mm) Pohon Průměr 0.250" (6.35mm)