RW1S0BAR020JT
OhmiteOhmite
RW1S0BAR020JT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RW1S0BAR020JT
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.02 OHM 5% 1W J LEAD
Datasheety: RW1S0BAR020JT.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace RW1S0BAR020JT
Part Number RW1S0BAR020JT Výrobce Ohmite
Popis RES 0.02 OHM 5% 1W J LEAD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 4541 pcs Datový list RW1S0BAR020JT.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package SMD J-Lead, Pedestal Velikost / Rozměry 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Série RW Režim panel 20 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 J-Lead Ostatní jména RW1S0BAR020JTR
RW1S0BAR020JTTR
RW1S0BAR020JTTR-ND
RW1S0J.020TR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.141" (3.58mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 20 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound