RW1S0BAR100JET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR100JET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RW1S0BAR100JET
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.1 OHM 5% 1W J LEAD
Datasheety: RW1S0BAR100JET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RW1S0BAR100JET
Part Number RW1S0BAR100JET Výrobce Ohmite
Popis RES 0.1 OHM 5% 1W J LEAD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 51697 pcs Datový list RW1S0BAR100JET.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±90ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SMD J-Lead, Pedestal Velikost / Rozměry 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Série RW Režim panel 100 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 J-Lead Ostatní jména RW1S0BAR100JETR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.141" (3.58mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 100 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound
Složení Wirewound
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RW1S0BAR150JT
RW1S0BAR150JT
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 0.15 OHM 5% 1W J LEAD
Na skladě: 6770 pcs
Stažení: RW1S0BAR150JT.pdf
RFQ
RW1S0BAR100J
RW1S0BAR100J
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 0.1 OHM 5% 1W J LEAD
Na skladě: 19854 pcs
Stažení: RW1S0BAR100J.pdf
RFQ
RW1S0BAR100F
RW1S0BAR100F
Popis: RES 0.1 OHM 1% 1W J LEAD
Stažení: RW1S0BAR100F.pdf
RW1S0BAR100JE
RW1S0BAR100JE