RW2S0DA100RJE
OhmiteOhmite
RW2S0DA100RJE Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RW2S0DA100RJE
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD
Datasheety: RW2S0DA100RJE.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace RW2S0DA100RJE
Part Number RW2S0DA100RJE Výrobce Ohmite
Popis RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 30422 pcs Datový list RW2S0DA100RJE.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 2W
Napětí - Rozdělení SMD J-Lead, Pedestal Tloušťka (Max) ±20ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Série RW
Stav RoHS Bulk Polarizace 4524 J-Lead
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce RW2S0DA100RJE Výška - Sedící (Max) 0.231" (5.87mm)
Funkce Current Sense FIFO je 2
Rozšířený popis 100 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound ESR (Equivalent Resistance Series) ±5%
Popis RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD Coating, typ bydlení Wirewound