TWW5J20R
OhmiteOhmite
TWW5J20R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TWW5J20R
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 20 OHM 5W 5% RADIAL
Datasheety: TWW5J20R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace TWW5J20R
Part Number TWW5J20R Výrobce Ohmite
Popis RES 20 OHM 5W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 6264 pcs Datový list TWW5J20R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Radial Lead Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Série TWW Režim panel 20 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm)
Funkce Flame Proof, Safety Poruchovost -
Detailní popis 20 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Složení Wirewound
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TWW5J1R5E
TWW5J1R5E
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL
Na skladě: 110327 pcs
Stažení: TWW5J1R5E.pdf
RFQ
TWW5J20RE
TWW5J20RE
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 20 OHM 5W 5% RADIAL