E5C2-R20K-1112F-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: E5C2-R20K-1112F-AC120
Výrobce / značka: Omron Automation & Safety
Popis produktu CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V
Datasheety: E5C2-R20K-1112F-AC120.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 559 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace E5C2-R20K-1112F-AC120
Part Number E5C2-R20K-1112F-AC120 Výrobce Omron Automation & Safety
Popis CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 559 pcs Datový list E5C2-R20K-1112F-AC120.pdf
Hmotnost 0.441 lb (200.03g) Napětí - Supply 100 ~ 120VAC
Typ Temperature Controller (Type K) styl koncovky Plug In, 8 Pin (Octal)
Série E5C2 Panelového výřezu Rozměry Square - 45.00mm x 45.00mm
Typ výstupu Relay Ostatní jména E5C2R20K1112FAC120
Provozní teplota -10°C ~ 55°C Počet znaků na řádku -
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant vstupní rozsah 32°F ~ 1112°F
Ochrana proti vniknutí IP40 Funkce Sensor Fault Detection
Typ displeje Analog Dial Zobrazení znaků - výška -
Detailní popis Temperature Controller (Type K) 100 ~ 120VAC Panel Mount Metoda řízení On/Off