AEJ11012
PanasonicPanasonic
AEJ11012 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AEJ11012
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 100A 12V
Datasheety: AEJ11012.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 682 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace AEJ11012
Part Number AEJ11012 Výrobce Panasonic
Popis RELAY GEN PURPOSE SPST 100A 12V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 682 pcs Datový list AEJ11012.pdf
Zapnout napìtí (Max) 9 VDC Vypnout napìtí (Min) 1 VDC
styl koncovky Screw Terminal spínací napětí 100VDC - Nom
Série AEJ Doba uvolnění 15ms
Typ relé General Purpose Obal Bulk
Ostatní jména 255-5902
AEJ11012-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
vypínací čas 30ms Typ montáže Chassis Mount
Funkce - Detailní popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
Kontakt Rating (aktuální) 100A Materiál kontaktu Silver Alloy
Kontaktní formulář SPST-NO (1 Form A) Coil Voltage 12VDC
Typ cívky Non Latching Odpor cívky 28.8 Ohms
Coil Power 5 W Coil Current 417mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
OMI-SS-209L,500
OMI-SS-209L,500
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 9V
Na skladě: 2745 pcs
Stažení: OMI-SS-209L,500.pdf
RFQ
Popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Na skladě: 7498 pcs
Stažení:
RFQ
Popis: A1077S=RELAY
Na skladě: 7 pcs
Stažení:
MY4I5N DC100/110
MY4I5N DC100/110
Výrobci: Omron Automation & Safety
Popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V
MK3P5-I-AC220
MK3P5-I-AC220
Popis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V
Stažení: MK3P5-I-AC220.pdf
G5LE-1 DC5
G5LE-1 DC5
Výrobci: Omron
Popis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Stažení: G5LE-1 DC5.pdf
MKS2XTN-11 AC100
MKS2XTN-11 AC100
Popis: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 100V
Stažení: MKS2XTN-11 AC100.pdf
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V