ECE-A1HKA010B
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKA010B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECE-A1HKA010B
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: ECE-A1HKA010B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECE-A1HKA010B
Part Number ECE-A1HKA010B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2021914 pcs Datový list ECE-A1HKA010B.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série KA Ripple Current @ Vysoká frekvence 17mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména ECEA1HKA010B Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1µF Aplikace General Purpose