ECJ-0EB1E221K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1E221K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECJ-0EB1E221K
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 220PF 25V X7R 0402
  • Zpráva
Specifikace ECJ-0EB1E221K
Part Number ECJ-0EB1E221K Výrobce Panasonic
Popis CAP CER 220PF 25V X7R 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.022" (0.55mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série ECJ
hodnocení - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména PCC1706CT
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 220pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
kapacitní 220pF Aplikace General Purpose