ECJ-0EX1C104K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EX1C104K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECJ-0EX1C104K
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
  • Zpráva
Specifikace ECJ-0EX1C104K
Part Number ECJ-0EX1C104K Výrobce Panasonic
Popis CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.022" (0.55mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série ECJ
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména ECJ0EX1C104K
PCC13490TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
kapacitní 0.1µF Aplikace General Purpose