ECO-S2WB101BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2WB101BA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECO-S2WB101BA
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Datasheety: ECO-S2WB101BA.pdf
  • Zpráva
Specifikace ECO-S2WB101BA
Part Number ECO-S2WB101BA Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3507 pcs Datový list ECO-S2WB101BA.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série TS-HB Ripple Current @ Low Frequency 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 729.6mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména ECOS2WB101BA
P10155
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 1.658 Ohm @ 120Hz
Detailní popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.658 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF