ECQ-E2153KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2153KS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECQ-E2153KS
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Datasheety: ECQ-E2153KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace ECQ-E2153KS
Part Number ECQ-E2153KS Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5406 pcs Datový list ECQ-E2153KS.pdf
Napìtí - DC 250V Napìtí - AC -
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Série ECQ-E(K)
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména E2153
ECQ-E2153KZS
ECQE2153KS
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.354" (9.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Metallized
Detailní popis 0.015µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapacitní 0.015µF