ECW-F4205JLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ECW-F4205JLB
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 2UF 5% 400VDC RADIAL
Datasheety: ECW-F4205JLB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECW-F4205JLB
Part Number ECW-F4205JLB Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 2UF 5% 400VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 57174 pcs Datový list ECW-F4205JLB.pdf
Napìtí - DC 400V Napìtí - AC -
Tolerance ±5% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 1.102" L x 0.630" W (28.00mm x 16.00mm) Série ECW-F(L)
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména ECWF4205JLB
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.689" (17.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.106" (28.10mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 2µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 2µF