ECW-F6124JLB
Přehled produktu
Part Number: ECW-F6124JLB
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
Datasheety: ECW-F6124JLB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
300 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECW-F6124JLB
Part Number ECW-F6124JLB Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 99648 pcs Datový list ECW-F6124JLB.pdf
Napìtí - DC 630V Napìtí - AC -
Tolerance ±5% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.327" W (18.00mm x 8.30mm) Série ECW-F(L)
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména ECWF6124JLB
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.697" (17.70mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.12µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.12µF
Aplikace High Frequency, Switching
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ECW-F6124JL
ECW-F6124JL
Výrobci: Panasonic
Popis: CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL